Türk (turco)

by | 9 de jul, 2016


Sobre nosotros

La información más reciente es válida para ser enviada a sitios de Internet de forma gratuita, ya que se puede acceder a ella directamente desde el sitio web de Zamora. Bu kişilerin çoğu genelde lisansı olmayan, en iyi okul sıralamalarında alt sıralarda yer alan ya da hiç yer almayan Amerikan üniversitelerinden komisyon alabiliyor. Bir diğer deyişle kendi çıkarları adına sizi yok sayabiliyorlar.

Bizim mantramız şudur: "Asla Kanmayın". Sitemiz, Amerika'da eğitim görmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunar, böylece okul reklamlarına, temsilcilere ya da danışmanlara kanmazsınız.

Sitemizi kullanarak

  1. Ön değerlendirilmesi yapılmış, son derece uygun fiyata sahip seçkin ve kaliteli kurumlardan oluşan listemize bakabilirsiniz. (College-USA.org yurtdışında okuyan öğrenciler için titiz bir araştırma yapar ve escuchar kapsamını daraltır.
  2. Bir okul için yapılan yatırımın geri dönüşü hakkında bilgi edinebilirsiniz, zira üneiversite eğitimine yapmış olduğunuz yatırım önemlidir!
  3. Üniversite eğitim ücretleri, kalacak yer, burslar, gezilebilecek yerler, ulaşım, banka işlemleri, sueco ve güvenlá este último en todo el mundo a la luz de la carne a la luz de las partes en los recuentos de las piezas de recambio.
  4. Yurtdışında okumak isteyen ülkenizdeki öğrencilerle ya da Amerika'da eğitim konusunda benzer kaygıları taşıyanlarla tanışabilirsiniz.
  5. La información de este artículo puede consultarse en Amerika'da eğitim üzerine düşüncelerini ve orada yaşadıklarını dinleyebilirsiniz.
  6. En sevdiğiniz web sayfalarını referans için saklayabilirsiniz.
  7. Okulların en güncel resmi açıklamalarını ve haberlerini öğrenebilirsiniz.

Amerika'da yurtdışından gelip eğitim görmekte olan ya da Amerika'da okumayı düşünenler in var var olan bir siteyiz.

Gelin Bize Katılın!


La educación es el arma más poderosa que puedes usar para cambiar el mundo. - Nelson Mandela